Praca

  • roboty drogoweZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • odpowiedzialność za wykonanie robót zgodnie z dokumentacją projektową,
    • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót,
    • prowadzenie obmiaru robót wykonanych oraz raportu dziennego,
    • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem,
    • nadzór nad zespołem pracowników oraz optymalne wykorzystanie materiałów, paliwa i powierzonego sprzętu,
    • koordynowanie zamówień materiałów i analizowanie ilości wbudowanych z wymogami specyfikacji technicznej,
    • koordynowanie robót z innymi podwykonawcami,
    • nadzorowanie nad prawidłową eksploatacją i zabezpieczeniem sprzętu własnego.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie min. średnie,
    • doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami budowlanymi – drogowymi (min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Majstra robót drogowych),
    • znajomość technologii stabilizacji gruntu, norm i specyfikacji technicznych,
    • umiejętność efektywnej organizacji pod względem technicznym, logistycznym, ekonomicznym,
    • obsługa niwelatora, tachimetru,
    • umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,
    • sumienność, odpowiedzialność,
    • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B ).

    ZAPEWNIAMY:

    • stabilne zatrudnienie: umowa o pracę na czas nieokreślony,
    • konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie szkoleń i kursów,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania),
    • dodatkowe ubezpieczenie na życie i zdrowie dla pracowników i ich rodzin,
    • wsparcie doświadczonego zespołu.

    Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze firmy Drocomplex